Denge

Denge

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4687

Denge

Adet

Tüm yaşam ve evren kurallar bir denge içerisin de çalışır. Düşüncelerimiz, duygularımız, sorumluluklar, değişimlerimiz, kararlarımız, ilişkilerimiz vb yaşamın her noktasında belirli dengeleri vardır. Enerji sistemimizde, psikolojimiz, duygularımız, fiziksel durumumuz, sosyal yaşamımız ve ilişkilerimiz yani yaşamımızda içinde bizim olduğumuz her şeyde bize özel bize has dengeler mevcuttur.

Örnek olarak: Hırslı olmak insanı ilerletir... Evet ilerletir ancak sakin, yumuşak huylu ve huzur arayan birisi için hırs tüketicidir. Verici olmak elbette ki erdemliliktir fakat gücümüzü aşan bizim yaşam alanlarımızı kısıtlayan tavırlarda bulunduğumuzda kendimize haksızlık etmeye başlarız ve alma dengesi bozulur. Doğru zaman doğru yer doğru insan ve yeteri kadar olmalı.

Yani denge aynı zamanda kişiye göre değişen ve her kişinin özelliklerine göre farklı-farklı kurulması gereken bir unsurdur. Uzun araştırmalardan sonra unisex bir koku olarak hazırlandı. Kullanımı oldukça kolay olması ile birlikte kalıcılığı 8 saattir.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.