Deep Ocean

Deep Ocean

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4803

Deep Ocean 6 ml.

Adet

   Okyanusların derin sularından, hırçın dalgalarından ve ferah esintilerinden ilhamla hazırlanan Deep Ocean parfüm, sizi derinlerde yüzmeye davet ediyor. Zincirini kıran özgür ruhlar Deep Ocean yağ ile tarzını kokusuna yansıtıyor. Ferahlığın kokusu, yağ formu ile kalıcı etki sağlıyor. Doğal özlerden elde edilen yağlar, tende tazelik hissi arzulayanları, serin okyanus sularına doğru kulaç atmaya götürüyor. Yüzünüzü yıkayan tuz, serin bir rüzgar, vücudunuza dokunan dalgalar... Güzel bir rüyanın en derin halini tarif eden bu ferah düş, DeepOcean yağ ile gerçeğe dönüşüyor. Yağ karışımının içinde meşe yosunu, deniz yosunu ve su özleri yer alıyor.

 

   Tende 8 ile 14 saat arası kalıcılık vadeden özel tasarım yağ, boyunda, şah damarının üzerine bir damla sürülerek kullanılıyor. Bir damla bir gün boyunca kokuyu taşımanız için yeterli oluyor. 6Cc'lik özel şişe her gün kullanılsa dahi ortalama 3 ay boyunca yetiyor. Yağ şişeleri roll-on uç bulunduruyor, bu sayede kolaylıkla sürülerek tene etki ediyor. Yağın yoğun ve akışkan kıvamı nedeniyle rahatlıkla sürülen ürünler, orijinal şişesinde akmadan uzun süre saklanabiliyor. Minik şişeler, cepte bile taşınabiliyor, çantada, araçta ulundurulabiliyor. Aquatic kokular arasında sınıflandırılan unisex koku, her yaştan kadın ve erkeğin tercihi oluyor. Özellikle sportif erkekler ve kadınlar onu seçiyor. Günün her anında, işte, evde, okulda veya dinlenme saatlerinde günlük Deep Ocean kokunuz, gün boyu bir gölge gibi sizi takip ediyor.

 

   Siz de Tiyrus Deep Ocean yağ karışımını hemen alabilir, doğal yağların aromatik etkisini teninizde deneyimleyebilirsiniz. Hemen sepete atın, özgürlüğün kokusunu kolaylıkla alın!


Üst Nota:Kivi,Portakal,Çam,Kaktüs,Yeşil Elma
Orta Nota:Ardıç,Kakule,Okaliptus
Alt Nota:Elemi,Guaiac Wood,Vetiver,Agav

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.