Dark Amber

Dark Amber

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4457

Dark Amber

Adet

Dark Amber

Kalbin zırhını indirecek, dark amber kokusu manevi gücüyle sizi huzura kavuşturuyor. Cennetin ırmakları ile kurulan hayallerin ferahlığını bahşeden amber, peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) ın da kullandığı kokular arasında yer alıyor. Psikolojik rahatlama sağladığı ispatlanan amber kokusu, engin denizlerden kıyılarınıza vuran binlerce yıllık bir hazineyi şişeliyor.

Kişinin özgüvenini yerine getirdiğine inanılan amber kokusu, kendine yönelik aşırı eleştirel ve mükemmeliyetçi olanların sakinleşmesine yardımcı oluyor. Hayatın akıp gittiğini, zamanın tutulamayacağını hatırlatan amber esansı, özgüveni tazeliyor. Kusursuz olma telaşının boşunalığını anımsatan koku sizlere kusurlarınızı sevmeyi öğretiyor. Yaşla beraber gelen olgunluğun huzurlu hissini, derin bir nefes gibi içinize çekmenizi sağlayan dark amber esansı, endişe ve kaygılara karşı sabır ve sükunetle ruhları eğitiyor. Kaygının yol açtığı uykusuzluk ve sinire de şifa olan amber, içinde öfke büyütenlere gerçek sevginin, ilahi aşkın kudretini sunuyor. Ahlarınızı, keşkelerinizi sabırla kabullenmenizi her nefeste adeta öğütleyen dark amber yağı, şok durumlarında da gerçeklerle yüzleşilmesini kolaylaştırıyor.

Hayatın binbir zahmetinin içinde insanoğlunun kulluğunu, aciziyetini, kusurluluğunu ve faniliğini hatırlamanızı sağlayacak olan koku ile kullanıcılar asıl sevgiyi fark ediyor. Mükemmeli sevmenin kolay olduğunu anlatacak manevi farkındalık içinizde yer alıyor. Amber kokusu, kusurlarıyla sevebileceğiniz dünya halinin ilahi katta mükafatlandırılacağı bilincinden ilhamla hazırlanıyor. Yüzünüzdeki her çizginin bir anı, her gözyaşının bir sınav, gelen her derdin aşılan bir eşik olduğunu öğrenmesi gerekenlere alınacak özel bir hediye olan amber parfümü, içinizdeki manevi huzuru uyandırmaya hazırlanıyor.

Tiyrus imzalı dark amber parfümü, kalıcılığı ile fark yaratırken yağ özlü formülü ile tene kolaylıkla sürülerek kullanılıyor.Gramajı 6 cc dır.
Alt Notadır.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.