Çeşm-i Cihan

Çeşm-i Cihan

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4800

Çeşm-i Cihan

Adet

   Onun içerisindeki her bir nota, kompozisyonun ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Oya gibi işlenen özel kokusu ile her yaştan kullanıcının teninde incecik bir şifon gibi kendine yer buluyor. Esintisi ile sizleri takip edecek, her adımınızda gözleri üzerinize çevirecek Çeşmi cihan yağ karışımı, iddialı ve karizmatik bir imaj yaratmanıza yardımcı oluyor. Gizlenen duyguların, çekingen karakterlerin anahtarı olan koku ile özgüven kullanıcıların imzası haline geliyor.
 
   Dünyanın gözleri anlamına gelen adıyla, tüm gözleri üzerinize çevirecek kokusuyla mest eden Çeşm-i cihan yağı içerisinde doğal pembe biber, misk, paçuli, amber, frezya, karanfil, sardunya, sandal özleri içeriyor. Temiz, çiçeksi ve taze bir koku olan esans, size kendinizi çiçeklerle dolu bir bahçede hissettiriyor. Huzurlu bir bahar sabahının ilk güneşi Çeşm-i Cihan ile teninize doğuyor.
 
   6 cc hacmindeki küçük şişesinde kullanıcılara sunulan yağ, roll-on başlıklı yağ şişesi sayesinde kolaylıkla sürülüyor. Doğal yağ karışımı, şah damarı üzerine tek hamlede sürüldüğünde gün boyunca kokusu ile sizlere eşlik ediyor. Gün içinde yeniden tazelemeye gerek kalmıyor. 6 cc'lik bir şişe, günlük kullanımda dahi ortalama 3-4 ay kullanıcılara yetiyor.
 
   Siz de doğanın enerjisini ve huzurunu sizlere getirecek Tiyrus Çeşm-i Cihan esansı ile imzanız olacak kokuya kavuşabilirsiniz.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.