Çeşm-i Cihan

Çeşm-i Cihan

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4787

Çeşm-i Cihan

Adet

   Cihanın gözleri anlamına gelen adı ve tüm gözleri üzerinize çevirecek kokusuyla sizi girdiğiniz ortamın göz bebeği haline getirecek koku, üzerinize parfümden adeta bir tül gibi seriliyor. Omuzlarınızdan, bileklerinize, boynunuzdan eteklerinize alınacak yoğun esinti, duyan herkesi mest ediyor. İz bırakacak kadar etkili, kalıcı ve yoğun... Kullananları sıkmayacak kadar da hafif...
 
   Dünyanın dört bir yanından gelen özlerin birleştiği bu mucizevi parfüm, Tiyrus tarafından özel olarak formülize edildi. İçerisinde pembe biberin coşkusu, miskin temiz aroması, paçulinin odunsu nüansları, amberin deniz esintisi, frezya ve sardunyanın floral rüzgarı, karanfilin ferahlığı ve sandalın gizemli odunsuluğu var. Temiz, çiçeksi ve hafif bir koku olarak tanımlanabilecek Çeşm-i Cihan parfüm, zarafeti ile göz kamaştırıyor. Değerli özlerle asaletin simgesi olurken, temiz kokusuyla görkemli bir merhabayı sizlere armağan eden Tiyrus Çeşm-i Cihan, unutulmaz hatıralarınıza ortak olmaya geliyor.
 
   Çeşmi cihan parfümü, extrait de parfum formu ile sunuluyor. İçerisindeki yoğun parfüm özleri sayesinde sıradan parfümlerden çok daha kalıcı olan ürün, 60cc'lik özel şişesinde alıcılarını bekliyor. Parfüm direkt tene uygulanarak kullanılıyor. Orijinal kutusunda, oda sıcaklığında muhafaza edilerek ilk günkü kokusunu uzun süre koruyor. Spreyli şişe kolay uygulamayı mümkün kılarken, kokunun her bir damlasında doğanın mücevherleri teninize saçılıyor.
 
Siz de Tiyrus Çeşm-i cihan parfümü hemen sipariş verebilirsiniz.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.