Black Diamond

Black Diamond

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4718

Black Diamond

Adet

İş hayatının kaos dolu dehlizlerinde kaybolan erkeklere yeniden başlama cesareti veren parfüm, her günün yeni bir sınav olduğu çalışma hayatında başarılı olmanın sırrını veriyor. Özgüvenin hey şey demek olduğu bu vahşi ormanda, her şey Black diamond ile mümkün oluyor.

Black diamond erkek parfümü, erkeklerin özgüvenini tazeliyor. İmkansızı yok eden, tüm mümkünleri hayatınıza taşıyan özgüveni geri kazandıran Black diamond, her şeyi elde edebileceğiniz hissini veriyor. Büyüleyici ve esrarengiz koku, Akdeniz temasıyla ruhunuzu okşarken, birbirinden değerli notalarıyla kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. İş insanları için ideal olan Black Diamond bay parfümü, karizmatik aurası ile otorite etkisi yaratıyor. İlk izlenimde olumlu etki bırakmak isteyenlerin tercihi olan koku, lider ruhunu ortaya çıkarıyor.

Açılışını kişnişin keskin baharatlı aroması ile yapan erkek kokusu, sandal ağacının mistik gücü ile etkisini artırıyor. Yunan mandalinasının turunçgil enerjisi ile teninize coşku zerk eden parfüm, kaya gülü ile sizi sarıp sarmalıyor. Maun ağacı, ıslak ağaç ve vanilya odu ile Akdeniz’in tüm renklerini tek bir şişede buluşturan koku, taze esintisi ile kadınların da gözdesi… Genç ve orta yaşlı erkeklere hitap eden Black diamond erkek parfümü, seçkin bir iz bırakıyor. Bulunduğu ortamda duruşu ile öne çıkmak isteyenler için ilk adımı atan parfüm, özgüven vererek lider söylemlerde bulunulmasına katkı sağlıyor.

Tiyrus imzalı olan erkek parfümü tene ve kıyafetlere sürülere günlük olarak kullanılabilirken, gece etkinliklerinde de şık bir imaj yaratılmasına destek oluyor. İş toplantılarında, görüşmelerde, sunum ve topluluk önündeki konuşmalarda uzman bir asistana, özgüven tazeleyen bir yardımcıya ihtiyaç duyanlar için özel olarak tasalanan ürün, her nefeste karizmanızı size hatırlatarak ayaklarınızın yere daha sağlam basması için sizi yüreklendiriyor.
Siz de Black Diamond parfümü hemen sipariş vererek, zamanla kaybettiğiniz güveni geri kazanabilir, lider ruhunuzla tanışabilirsiniz. İçinizdeki süpermeni ortaya çıkaracak erkek parfümü ile yeni bir kimlik kazanabilir, etkileyici duruşunuzla çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.