Bilinçaltı Temizliği

Bilinçaltı Temizliği

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4756

Bilinçaltı Temizliği

Adet

Hayatın yüklerini sırtlandığımız sandığımız, ruhumuzu yıpratan travmaları göz ardı ettiğimiz anlarda biz unutsak da beden yaşananları hafızaya alır… Bilinçaltında biriken tüm tortular, kalıntılar gün gelir karşımızda dev sorunlar halinde duruverir. Acının ağırlığı artık taşınamayacak kadar büyük, yoğunluğu göz gözü görmeyecek kadar fazladır. Bir sis bulutu gibi hayatınızın üstüne çöken karanlık, ruhunuzu ele geçiriverir. Geçmişten gelen travmalar, geçti denilen yaralar ve iz bırakan olayların gizliden gizliye hayatınızı yönlendirmesine izin vermeyin. 
 

Ruhunuzun kara kutusunu, bilinçaltını temizleme etkisi sunan bilinçaltı temizleme esansı, olumsuz yargıları geride bırakmanıza yardımcı olur. Çocukluğun uzaktan el sallayan göz yaşlarını, gençliğin unutulamayan ilk aşklarını, hayal kırıklıkları ve darbeleri bugüne taşımamanız için sizlere destek sunan bilinçaltı temizleyici koku, yetişkinler için kullanılabilir. Dünün bugününüzü, yarınınızı esir almasına izin vermeyin. Bilinçaltı temizliği kokusu ile bilinçaltını uyararak temizleyebilirsiniz. 
 
Bilinçaltı Temizliği kokusu nasıl kullanılır? 
Bilinçaltına rahatlıkla ulaşabilmek için gevşeme egzersizleri, meditasyon, hipnoz, dini ritüeller, nefes çalışmaları yapabilirsiniz. Bu teknikler esnasında kokudan faydalanarak bilinçaltınızı sizi rahatsız edecek düşüncelerden arındırabilir, geçmişin izlerini geride bırakabilirsiniz. 
 
Destekleyici etki sunan, tedavi amaçlı kullanılmayan bilinçaltı temizliği kokusunun hem yağ hem de parfüm ürünleri görülebilir. Sabunsu ve temiz bir koku sunan ürünler tercih edilerek ferahlığı duyumsamak ve ruhu arındırmak mümkündür. 
 
Bilinçaltı Temizliği Parfümü
50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Bilinçaltı Temizliği, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Bilinçaltı Temizliği parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.