Ay Işığı

Ay Işığı

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4696

Ay Işığı

Adet

Ay Işığı
Ay ışığı kokusu, adını ayın gecenin karanlığını aydınlatan enerjisinden alır. Bu ilhamla tasarlanan unisex koku, canlandırıcı özelliği ile ışık saçmanıza yardımcı olur. Sportif teması ile günün her anında kullanılabilen, günlük stilinizde bile size eşlik edebilecek Ay Işığı kokusu, hem gece hem de gündüz kullanılabilir.

İncir yaprağı ile açılan koku, meyveli nüanslarını greyfurtun turunçgil esintisi ile renklendirir. Canlandırıcı etkisini yeşil mandalina ile pekiştiren Ay Işığı, sedirin odunsu notaları ile kalıcılık sağlar. Pembe biberin hafif baharatlı rüzgarı, yaseminin huzur veren çiçekli aroması ile birleşerek kokunun dinlendirici etkisini ortaya çıkarır. Günün yorgunluğunu atmanıza yardım edecek ürün, gün sonunda bile enerjinizi yüksek hissetmenize yardımcı olur.

Yoğun çalışan, enerjisini yükseltmekte zorlanan ve kendini sürekli yorgun hisseden kişiler için ideal olan tasarım, ferah bir meltem gibi bedeninizi canlandırır. Koku, uykusuzluk ve yorgunluk hissini azaltacak doğal özleri ile ruhunuzdaki dinamizmi ortaya çıkarır. Kokunun hem yağ hem de parfüm türü Tiyrus’ta bulunabilir.  

Ay Işığı Parfümü nasıl kullanılır?

Ay Işığı parfümü, doğal özlerle zenginleşen parfüm aromasını püskürtmeli parfüm şişesinde sunar. Nabız noktalarına sıkılan koku, gün boyu kullanıcılara eşlik ederek, canlandırıcı etkiyi üzerinde taşımalarını sağlar. Bilekler, boyun, diz arkası, dirsek içleri gibi bölgelere sürülerek hızla yayılan parfüm, %30 parfüm oranı ile Extrait de Parfum formundadır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.