Apollon

Apollon

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4702

Apollon

Adet

Apollon erkek
Adını mitolojiden alan Apollon, müziğin, güneşin, ateşin ve şiirin tanrısına ithaf ediliyor. Sanattan ve aşktan ilhamla tasarlanan Apollon erkek kokusu, bir sanat eseri gibi ince ince tasarlanıyor. Oya gibi işlenen notaları ile mükemmel bir kompozisyon sergileyen koku, lüksün cazibesini açığa çıkarıyor. İhtişamlı ve çekici olan Apollon erkeği, bağımsız ve özgür ruhunu dizginlerinden koparıyor. Boyun eğmeyen, kararlı ve karşı konulamaz bir erkeği betimleyen Apollon kokusu, önsezinin de tanrısı olan Apollon’un adıyla kullanıcıların sezgilerini de kuvvetlendiriyor. 
Kakule ve portakal çiçeği ile Akdenizli kimliği edinen koku, sakız ve meşe yosunu ile sizleri Ege’nin sarp kayalıklarına götürüyor. Dalgaların vurduğu engin sahilleri anımsatan Apollon yağ ve parfümü, miskin ferahlığı, safran, silhat, karabiber ve zencefilin baharatlı otantikliği ile kapanışını yapıyor. 
Cesur, modern ve saygın erkeklerin çapkın gülüşlerini süsleyen koku, her kadının aklını başından alıyor. Çekiciliği sınır tanımayan, enerjisi ile tüm gözleri üzerinde toplayan, vazgeçilmez erkekler Apollon ile kabuğundan sıyrılıyor. Apollon, hem parfüm hem de yağ formlarında erkeklerle buluşuyor. Siz de Apollon parfüm ve yağları hemen sipariş verebilir, içinizdeki cesur erkeği açığa çıkarabilirsiniz. 
50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Apollon parfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Apollon erkek parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.