Amber

Amber

60.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4657

Amber

Adet

AMBER Kolonyası

Huzurlu bir bayram sabahı, duayla aralanan gözler, şükür dilekleri… Manevi kudretin ruha nüksettiği ramazan ayının kutsal bayramında, peygamberimiz Hz. Muhammed in kullandığı kokulardan amber ile evlerinize huzur getirebilirsiniz. Kainatın dört bir yanında parfümlerde, sabunlarda kullanılan amber, tatlı esintisini şimdi Tiyrus kolonyalarına taşıyor.

Bayramın En Güzel Hediyesi

Dini bayramlarda alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan amber kolonyaları, manevi özelliğinin yanı sıra şık şişesi ve nostaljik kıymeti ile de dikkat çekiyor. 100 yıl evvel Anadolu topraklarında hazırlanan ilk milli kolonyaların formülünü taşıyan Tiyrus kolonyaları, geleneklerimize yakışır kalitesi ve özlediğimiz kokularıyla asırlık bir mirasın izlerini bulunduruyor. Geleneklerimizdeki ikram ritüelini yeniden canlandıran amber kolonyası, iman ile kalbi çarpan ümmetin ruhunu ilahi huzurla dolduruyor.

Amber Kolonyası Nasıl Kokar?

Amberin huzuru, hafif tatlı esintiyle buluşuyor. Marine etkisi sunan, mayhoş kokusu ile dikkat çeken amber kolonyası, engin denizlerin ferahlığını sunuyor. Şifa kaynağı kokusu ile kadim uygarlıkların dermanı olan amber kokusu, dünyanın dört bir yanından toplanan kıymetli amberlerden imal ediliyor. İçerisinde farklı çeşitlerde amber özleri bulunduran kolonya, sıradan kolonyalar gibi %2 değil tam %8 oranında öz taşıyor. Çok daha etkili, ferahlatıcı ve kalıcı olan koku, sıcak yaz günlerinde serinletirken tazeleyici kokusuyla ruhunuzu canlandırıyor.

Amber Kolonyası Nasıl Kullanılır?

%80 alkol oranıyla dezenfektan olarak kullanılabilen, tıraş losyonu yerine sürülen, hafif etkisi ile her yaştan kullanıcıya hoş bir esinti armağan eden amber kokusu, bir kolonyadan fazlasını bekleyenleri memnun ediyor. Ruha dokunacak saflıkta bir koku arayanlar, gerçek amber kokusunu her hücrelerinde hissetmek isteyenler Tiyrus amber kolonyası ürününü tercih edebiliyor. Kalabalık sofraların bereketi, aile olmanın sevinci bayramda odalarımızı doldururken, amber kokusu bayramın manevi hissetmeniz için size yardımcı oluyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.