Amazon Çayı

Amazon Çayı

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4701

Amazon Çayı

Adet

Hafif bir meltem... Ormanların uğuldayan rüzgarlarınızı kulağınıza taşıyacak bir serinlik vadeden Amazon Çayı kokusu, yumuşaklığı ile sizi çağırıyor. Naif kokusu sayesinde kocaman bir ormanda çiçeklerin izini sürermişçesine sizi peşinden sürükleyecek olan koku, pudralı ve çiçekli olarak kategorize edilebiliyor. Temiz ve saf kokular sevenlerin vazgeçilmezi olan Amazon çayı, huzur veren etkisi ile biliniyor. 

 

Ten salgısına kolaylıkla uyum sağlayan ve kalıcılık kazanan Amazon kokusu, şımartan aroması ile tende huzur mevsimini başlatıyor. Sezgileri kuvvetlendiren etkisi ile öne çıkan koku, sakinlik ve rahatlık veriyor. Kullanıcının kendini gün boyu temiz, saf ve bahar çiçekleri arasında hissetmesini sağlarken çevredekiler üzerinde de hafızaya kazınan bir etki bırakan ürün, unisex olarak sınıflandırılıyor. Dört mevsim kullanılabilen Amazon çayı, tamamen doğal özlerin bir araya gelmesi ile hazırlanıyor. Kokunun içerisindeki doğal aromalar, vadettiği huzur etkisinin nedeni oluyor. 
 

Amazon Çayı esansiyel yağı 

 

Amazon çayı esansiyel yapı 6 ml'li yağ şişelerinde teslim ediliyor. Şah damarının üzerinde sürülerek kullanılan yağ, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Kokusu kısa sürede yayılan yağlar, küçük boyutları ile kolaylıkla çantada taşınıyor. 

 

Amazon kokusu, Tiyrus'un son yıllarda en çok rağbet gören kokularından biri olarak tanınıyor. Siz de Amazon ormanlarının doğallığını, bereketini ve saflığını hatırlatan kokuyu tercih ederek kendinizi şımartabilirsiniz. Özellikle gençlerin vazgeçilmezi olan Amazon kokusu ile vahşi ormanların el değmemiş huzurunu hayatınıza taşıyabilirsiniz. 

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.