Adoria

Adoria

60.00 TL 60.00 TL
Ürün Kodu:4828

Adoria 6 ml.

Adet

   Yazı hatırlatan doğal özleri bir araya getiren ve her nefeste sizi tazelemeyi vadeden Adoria, doğal yağ karışımıdır. Boyunda, şah damarının üzerine bir damla sürüldüğünde tüm kokusunu üzerinize bırakır. Yağ formu ile oldukça yoğun ve etkili olan ürün, kokusuyla bunaltmaz, yaz için uygundur. Yağ karışımının içerisinde yeşil elma, neroli, karpuz kabuğu, taze yapraklar, misk, kamelya ve inci çiçeği bulunuyor. 

 

   Plajda, havuzda, günlük veya gece kullanabileceğiniz Adoria erkeklerin de sevgilisi oluyor. Onun kokusu ferah ve hafif olarak tanımlanıyor. Kesilmiş çim kokusunu anımsatan açılış, devamında meyveli ve çiçeksi bir esinti ile harmanlanıyor. Miskin temizliği, inci çiçeğinin mistik kokusu, nerolinin turunçgil etkisi yağı yaz ayları için vazgeçilmez kılıyor. 

 

   Herkesin kokunuzu soracağı, her ortamda kokunuzun dikkat çekeceği bir yaza hazır mısınız? Adoria yağ ile yeni yaz kokunuzla hemen tanışın. Tiyrus ile anında sipariş verebilirsiniz. 6 cc'lik roll onlu şişesinde sizlere ulaşan yağ, sürülerek kullanılıyor. Her gün bir damla kullanmak yeterli olurken, bir şişe kullanıcılara ortalama 3-4 ay yetiyor. 

 

   Siz de Tiyrus Adoria bayan yağ karışımını kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Yaz sıcağında sizi ferahlatacak kokunuz ile efsane olabilirsiniz. 

Üst Nota:Ateş Çiçeği,Beyaz Şeftali
Orta Nota:Mango,Peygamber Çiçeği,Kaya Gülü
Alt Nota:Ladin,Balsa Ağacı,Beyaz Misk

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.