Tiyrus 32 Bayan

Tiyrus 32 Bayan

232.00 TL 232.00 TL
Ürün Kodu:4769

Tiyrus 32 Bayan

Adet

TİYRUS 32,

İÇİNİZDEKİ KADINI UYANDIRIN

 

Tiyrus 32, içinizdeki saklı kadını uyandırmaya hazırlanıyor. Türk kadınının destanlara konu olan geçmişinden, geleneksel ve moderni harmanlayan karakterinden ilhamla yaratılıyor. Bu toprakların kokusu Tiyrus 32, şamanizmden islam kültürüne, köy huzurundan kent yaşamına Türk kadınına dair doneleri sentezleyerek kadının kimliğini tamamlıyor. O, içinize işleyen kokusuyla çekici, sıcak ve şefkatli bir kadını tarif ediyor. Tiyrus kadını cazibesini Türk kadının doğasından alıyor. Maceraperest, özgür ve asi nüanslarıyla baştan çıkarıyor. Heyecan veren zarafeti ile bir salon hanımefendisini, kışkırtıcı temasıyla at üstünde bir savaşçıyı, mistik etkisiyle ritüellerini gerçekleştiren bir şamanı resmediyor. Tiyrus kadınına karşı koymak imkansız, o istediğini alıyor.

Saraylardan dünyayı yönetmiş sultanların hırsını, gücünü ve aşkını günümüz kadınına armağan ediyor. Yüzyılların mirasını kokuyla bugüne taşıyor. Özel formülüyle sizi saatler boyu sürecek bir düşe davet eden Tiyrus 32, yolculuğuna bergamot, kakule ve erik çiçeği ile başlıyor. Huzurlu olduğu kadar cüretkâr bir kadın… Tutku dolu bakışlarını rüzgara teslim ediyor, teninizde aşk, tutku ile buluşuyor. Mavi yaseminin dinginliğini, siyah gülün gizemi ile destekliyor. Ölüm kadar gerçek ve aşk kadar sıcak… Siyah vanilya, tonka fasulyesi, sedir ağacı ve beyaz misk duyumuyla teninizde iz bırakıyor. Oryantal ve pudralı temadaki Tiyrus 32, adını dünyaca ünlü pek çok örnekte olduğu gibi kapı numarasından alıyor.

32 yıllık bir emeğin eseri olan Tiyrus 32, 32 cc’lik özel tasarım şişesiyle tabuları yıkıyor. Koku uzmanı ve sosyolog Bihter Türkan Ergül imzalı olan parfüm, gerçek ruhuna onu anlayan tenlerde kavuşuyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Ürün Bilgisi
Tiyrus 32 Bayan
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.