Sardunya

Sardunya

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4751

Sardunya

Adet

Sardunya

Baba evinin huzurunu, anne kucağının eşsiz şefkatini anımsatan sardunyalar, manevi destek arayanların kokusu oluyor. Huzur ve güç bahşeden koku zengin aromasıyla arkanızda hoş bir esinti bırakmanıza yardım ediyor. Her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilen sardunya esansı, yağmurdan sonra gelen toprağın serin kokusunu anımsatıyor. Doğayı sevdirecek nüanslarıyla sizlere huzur vadeden özel tasarım koku, gün boyu ruhunuzu manevi kudretle doldurmaya geliyor.

400 den fazla çeşidiyle dünyanın dört bir yanında yetişen sandunyalar, her iklimde yetişebilme özelliği sayesinde uyumluluğunu ispatlıyor. Güzelim renkleri ve cömert kokuları ile balkon sefalarının eşlikçisi olan sardunya çiçekleri, şarkıların içinden sizlere sesleniyor. Toprakta uyanan sardunyalar, isimlerini “güçlü koku” anlamına gelen “graveolens” kelimesinden alıyor. İslam kültüründe de önem sahibi olan sardunyalar, manevi kuvveti artırıyor. Efsaneye göre sardunyaların ilk olarak Peygamberimiz Hz. Muhammed in kuruması için bir dala astığı kıyafetlerinin üzerini sararak yetiştiğine inanılıyor. Hoş kokulu ve rengarenk olan bu çiçekler, dini önemi ile mucizeleri sembolize ediyor. Dünyadaki kimi medeniyetlerde yılanlardan koruduğuna inanılan çiçekler, çoğu kültürde aşkı imgeliyor.

Parfüm endüstrisinde yüzyıllardır kullanılan sardunya parfümleri, yaprakların destilasyonu ile elde edilen yağdan imal ediliyor. Uzun süre kalıcı kokusu ve zengin esintisi ile beğeni kazanan sardunya kokusu, yeşil ve floral temada sınıflandırılıyor. Özellikle gül kokusu ile beraber sürülen parfüm, tek olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. Bilinen pek çok ünlü parfümün temel notaları arasında sayılan çiçekler, yüzyıllardan bu yana güzel koku denince akla ilk gelenler arasında sıralanıyor.

Şifalandırıcı etkisi bilinen sardunya, uzun süreli acı durumlarında, geçmişe saplanan duygularda rahatlatıcı olarak kullanılıyor. Ruh durumunu dengeleyen, depresif gerilimleri ve stresi yatıştıran koku, kişileri harekete geçmeye yönelik cesaretlendiriyor. Tedavi aracı olarak değil, destekleyici göreviyle kullanılan kokuların etkisi onaylansa da herkeste aynı güçte etki yaratmayacağının altı çiziliyor. Siz de Tiyrus imzalı sardunya kokuları ile zor zamanlarda destek bulabilir, rahatlayabilirsiniz. Hediye olarak da seçilen parfümler ile sevdiklerinizi huzura kavuşturabilirsiniz. Özellikle dini inancı kuvvetli kişilere alınacak özel bir hediye olan sardunya kokusu ile onları gülümsetebilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Ürün Bilgisi
Sardunya
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.