İnci Çiçeği

İnci Çiçeği

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4750

İnci Çiçeği

Adet

İnci çiçeği

Yeşil floral ve temiz kokusu ile bilinen inci çiçeği, yeşillikler arasından bir inci tanesi gibi parlayan bembeyaz çiçeklerin güzelliğini sergiliyor. Günışığında adeta beyaz tomurcukları ile baharda dalları boyayan beyaza çiçekler, kulağınıza çalınan neşeli bir ezgi hissi uyandırıyor. Öylesine saf, temiz ve neşeli bir kokusu olan inci çiçekleri, vadi zambağı adıyla da anılıyor. Latince adı convallaria olan çiçek, eski Yunancada “Mayıs ta çiçeklenen” anlamına geliyor. Buram buram bahar kokan çiçek, yaza geçişte yapraklarını sarartırken, bahara aşık olanların teninde hayat bulmaya devam ediyor. Sevinçle uyanılan günlerin olumlu enerjisini, şükür dualarının iyi temennilerini, kalpten istenen dileklerin huzurunu taşıyan parfüm, yeşil dallarınıza beyaz müjdeler getirmeye hazırlanıyor.

Farklı kültürlerde aşkla, kader, masumiyet ve naiflik ile ilişkilendirilen inci çiçeği kokusu şiirsel esintisi ile adına düzenlenen festivaller, sürdürülen gelenekler ve bilinen efsanelerle beraber anılıyor. Fransa da festivali yapılan inci çiçeği, pagan geleneklerinde de yer alıyor. Baharın müjdecisi kabul edilen çiçek, gölgede yetişiyor. Korunaklı alanlara ihtiyaç duyan, nezaketi ve kırılganlığı ile tanınan çiçek kokusunda da zarif karakterini dışa vuruyor.

Hafızayı güçlendirici etkisi olduğu bilinen inci çiçeği kalbi kuvvetlendiren etkisi ile tıpta sıklıkla kullanılıyor. Kardiyak ilaçların içeriklerinde bulunan çiçek, kalp ritmindeki düzensizliklerin yatıştırılmasında görev alıyor. Şifalı etkisini kokusuna da taşıyan inciçiçeği, yağ olarak sürüldüğünde dağılan dikkatin toparlanmasına destek veriyor. Güçlendirici ve uyarıcı olarak kullanılan vadi zambağı esansı, disipline olma zorluğu çekenlere konsantrasyon sağlıyor. Kararsızlıklara son veren inci çiçeği parfümü, hoş kokusu ile özgüven tazelemeye de devam ediyor.

Ten üzerine direkt sürülerek kullanılan inci çiçeği esansı, yoğun etkisi ile sizi bir anda büyüleyici aurasının altına alıyor. Enerjinizi güçlendirecek, özgüveninizi tazeleyecek, dikkatinize destek olurken çekim gücünüzü kuvvetlendirecek olan parfüm, Tiyrus imzası ile yüzde yüz orijinal olarak hazırlanıyor. Siz de inci çiçeği kokusu kullanarak beklediğiniz pek çok etkiye bir anda ulaşabilir, hoş kokunuzla çevrenizden iltifatları kabul ederken, kokulu yağın şifa etkisinden yararlanabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Ürün Bilgisi
İnci Çiçeği
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.