Bahreyn Gülü

Bahreyn Gülü

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4749

Bahreyn Gülü

Adet

Bahreyn Gülü

Adını Asya kıtasında yer alan bir ada ülkesi olan Bahreyn den alan esansın içeriğini Bahreyn gülü oluşturuyor. Kullanıcılarını gül bahçesinde ağırlayan çiçek özü, mis gibi kokusuyla huzurun kıyılarında serin bir esini vadediyor. Prenseslere layık bir koku olan, güllerin zarafetini taşıyor. Bir buket gülün asaletini, hoş görünümünü ve aşkı anlatan inceliğini şişeleyen koku, hem kadın hem de erkeklerin teninde hoş bir seda bırakıyor. Gözlerinizi kapattığınızda kendinizi olmak istediğiniz yerde hissedeceğiniz gül kokusu ile sakinliğin adresini bulacaksınız. Zamanı, mek nı ve gerçeği hafifleten, hayallerinizin ağırlığınca sizleri düşlerin huzuruna çeken gül parfümü, teninizde hayat bulmaya hazırlanıyor.

Tiyrus un Gurme Kokular seçkisinde yer alan Bahreyn Gülü kokusu yalnız hoş esintisi ile değil şifalandırıcı etkisi ile de dikkat çekiyor. Bahreyn gülü parfüm olarak kullanılabileceği gibi şifa verici olarak da kullanıcılara eşlik edebiliyor. Dengeleyici özelliği ile tanınan Bahreyn gül kokuları, üzüntü ve kaygının kullanıcılar üzerindeki etkisini azaltıyor. Bilgelik enerjisini artıran koku sayesinde zihin kadar kalp gözü de açılıyor. Hoşgörüyü, empatiyi, aynı olmanın geçerliliğini gösteren gül kokuları, çekiciliği de artırıyor. Afrodizyak yani tutku hissettiren etkisi ile tanınan gül kokusu, karşı cinsi etkilemek için kullanılabiliyor. Cazibeyi güçlendiren koku, zarif ve iddialı özelliği ile teninize aşk sunuyor.

Sizleri kalp atışlarınızın hızlanacağı, tutku ve heyecan dolu bir aşka davet eden güllü kokular, yalın içerikleri ile mis gibi gül kokusunu içine çekmenize imk n veriyor. Ferah, temiz ve etkileyici özelliği ile her hücrenizin arzulanacağı bir ten yaratan parfüm, sizi güllerle sarıyor. Çiçeklerin ayaklarınızın altına serildiği, güllerin ipek yapraklarının teninize dokunduğu, kokusu ile büyülediği bahçelerde aşk dolu düşler sizleri bekliyor.

Bahreyn Gülü parfümü nasıl kullanılıyor?

Cilde direkt uygulanan gül esansı, %100 orijinal içeriği ile uzun süre kalıcılık vadediyor. 6 gramlık şişede sunulan parfümler günlük kullanımda 34 ay kadar yeterli geliyor. Bileklere, kulak arkasına, dirsek içlerine ve diz arkasına sürüldüğünde kullanıcının arkasından yayılan bir koku bırakan parfüm, tenin ısı alanlarında sıcaklık yükseldikçe daha çok yayılmaya ve koku vermeye devam ediyor. Parfümü, şişesinde uzun süre ilk günkü verimini koruması için, karanlıkta, nemsiz ortamda ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Ürün Bilgisi
Bahreyn Gülü
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.